من نمیخواستم بشود خودش شد

بچه که بودم همیشه خراب کاری میکردم اصلا هر  و خرابکاری که توی خانه میفتاد یکراست میامدند سراغ من که تو بودی بگووو چرا اینکار را کردی من هم بغض میکردم و با همان حالت بچگانه میگفتم من نمیخواستم بشود خودش شد و همیشه در مقابل این سوال که تو بگووو خودش چه جوری شد سکوت میکردم هرچه میخواستم توضیح بدهم که خودش چه جوری شد بقیه اصلا درک نمیکردند که خودش شد یعنی چه

یادم است یک بار آن زمانها که مرمرغ داشتیم پدر یک عالمه دون خریدبرای مرغ  ها وسط باغچه مان درخت اکالیپتوس بزرگی داشتیم که. همیشه پر از گنجشک و شانه به سر و دارکوب میشد دلم میخواست یکبار همه اینها بیایند روی حیاط خانه و من از نزدیک ببینمشان  در اوج تفکر به این نتیجه رسیدم که کل دون های مرغ هایمان را روی حیاط پخش کنم تا این پرنده ها بیایند روی حیاط و به آرزویم برسم پدرم  آمد خانه و دون های پاش شده روی زمین و خاک را دید به شدت عصبانی شد اصلا نیازی به پیدا کردن مقصر نبود یکراست سراغ من که چرا طبق معمول من بغض کردم و گفتم من نمیخواستم خودش شد

یکبار هم آن زمان که تازه پرتغال های خونی مد شده بود از ذوق این پرتغال های تحفه توی عالم بچگیم آمده بودم مهمانی خیالی گرفته بودم و کل پرتغال ها را نصف کرده بودم و گذاشته بودم جلوی مهمان ها تصور کنید چندکیلو پرتغال نصف شده بماند روی دستتان اصلا دعوای آن شب را که یادم نمیرود این من بودم که باگریه میگفتم بخدا خودش شد من نکردم

حالا بماند که یکبار شکلات خوری جوجه شکل عزیز مادرم را شکستم فقط چون میخواستم از نزدیک ببینم یا ادکلن کبرای هدیه ازدواج مادرجانم را خالی کردم وسط اتاق صرف اینکه دوست داشتم کل اتاق بوی خوب بدهد یا هردفعه از مدرسه که میامدم نه پاکن داشتم نه مداد و نه کتاب همه چیزم گم شده بود یکبار هم کلاس سوم مقعنه سفیدم را میخواستم قرمز کنم جوهر قرمز خودکار را خالی کردم روی مقنعه و. همیشه هم خودش میشد من نمیکردم

واقعیتش اینست که خودش میشود اصلا ما نمیخواهیم خیلی اتفاق های بد بیفتد ما فقط دوست داریم آن رویایی که توی سرمان هست را تحقق ببخشیم اما خودش جور دیگری میشود خودش خراب میشود گاهی چه بد هم خراب میشود.

پ ن آخرین پست اینستایم بود با عکس یک شیشه شکسته که ماحصل خودش شدهای خواهرزاده بود 

گاهی باید بگذاریم ببینیم خودش چه میشود 

.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Pamela سه شماره ۱۲۳شارژ بخر.. باربری زعفرانیه یافتن برنامه نویس PHP رسانه . . . . . . فیلم استور هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان مازندران موج دریا نشانه تدريس و مشاوره در زمينه برنامه ريزي و کنترل پروژه